Tuvinājums

Krāsu versijas

Color
Color
Color
Color
Color

Valodas

LV EN ET

Labām idejām ir lemts piepildīties – Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” ir laidusi klajā jaunu, būtiski papildinātu Mapeirons versiju! Mājas lapā vēl ērtākā un modernākā veidā ir apkopota daudz plašāka informācija par pieejamām vietām ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, lai veicinātu informācijas pieejamību un iespēju ikvienam ātri un viegli sameklēt precīzu un pārbaudītu informāciju par vietu, uz kuru plānots doties, un tās pieejamību.

2020.gada oktobra nogalē, sadarbojoties ar Kurzemes plānošanas reģionu, Rietumigaunijas Tūrisma asociāciju, Pērnavas pašvaldību un Somijas Parku un dabas pārvaldi, ir noslēdzies vairāku mēnešu darbs Mapeirons vietnes uzlabošanā. Tagad jaunizveidotā vietne piedāvā redzēt pieejamās vietas ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, pakāpeniski pievienojot arvien jaunus pieejamos objektus un informāciju vairākās valodās. Sevišķi būtiski ir uzlabota sadaļa par pieejamajām dabas takām, veicot apjomīgus taku apsekojumus Latvijā, Igaunijā un Somijā 2019. un 2020.gadā un izveidojot atsevišķu atvērumu par katru pieejamo vai daļēji pieejamo dabas taku. Katrai takai publicēts detalizēts tās apraksts un informācija par takas garumu, veidu, kā arī cita būtiska informācija, t.sk. foto, lai palīdzētu viegli un ātri orientēties un saprast, kas un cik lielā mērā konkrētajā takā un tās apkārtnē ir vai nav pieejams.

Ar patiesu prieku turpināsim papildināt informāciju par pieejamām vietām mūsu datu bāzē jaunajā Mapeirons vietnē un darīt pasauli mums visiem arvien pieejamāku!

Jaunā Mapeirons mājaslapa ir izstrādāta Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” un Kurzemes plānošanas reģiona īstenotajā projektā CB786 “Dabas pieejamība visiem” (NatAc) ar Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam atbalstu.

 

Aizvērt

Piesaki objektu

Dod iespēju arī citiem uzzināt par jaunākajiem objektiem šajā mājaslapā!

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta

Lauka ievade ir obligāta